Ambasadorzy Sfinksy 2020

Ambasadorzy

Anna Księżopolska

Anna Księżopolska

Mam na imię Ania. Brytyjczykami zainteresowałam się ok. 5 lat temu dokładnie wgłębiając się w specyfikę rasy. Im więcej czytałam tym bardziej wiedziałam, że kiedyś pojawi się u mnie taki kot.

Więcej informacji
Marta Hetman

Marta Hetman

No hej, no cześć. posiadam 26 lat, 6 lat medycyny za sobą i dwa rude koty. dwa ciastka, dwa biszkopty, dwie radości, miłość moja.

Więcej informacji
Anna Mach-But

Anna Mach-But

Witamy, bardzo się ciszymy, że ponownie mamy okazję brać udział w Plebiscycie Sfinksy.Tym razem w szerszym gronie - bo do Andrzeja dołączyła adoptowana Wandzia. Jestem pewna że teraz testowanie produktów dla kotów będzie jeszcze ciekawsze! Ambasadorzy - czyli Andrzej i Wandzia nie mogą się doczekać!

Więcej informacji
Emilia Grzymała

Emilia Grzymała

Odkąd pamiętam jako mała dziewczynka jeżdżąc do Dziadków na wieś zajmowałam się wszystkimi zwierzątkami. Kotki, pieski, konie, kury, gołębie, owce, krówki czy świnki były dobrze przeze mnie zaopiekowane, przynajmniej mi jako dziecku tak się wydawało.

Więcej informacji
Kasia Rożko

Kasia Rożko

Nazywam się Kasia, w moim domu rodzinnym zawsze były koty, więc gdy przeprowadziłam się do własnego nie mogło ich zabraknąć. Co prawda jestem zadeklarowaną psiarą, ale koty są nieodłączną częścią mojego życia.

Więcej informacji
Marta Bielkiewicz

Marta Bielkiewicz

Mam na imię Marta i jestem dumną pancią kocurka rasy brytyjskiej. O posiadaniu kota marzyłam od wielu lat i kiedy w końcu marzenie stało się rzeczywistością przypadłam totalnie.

Więcej informacji
Ewelina Rybak

Ewelina Rybak

Cześć! Mam na imię Ewelina i od 8 lat razem z narzeczonym mamy hodowlę kotów rasy korat. Ta przygoda zaczęła się w naszym życiu bardzo niespodziewanie, ale bardzo szybko przekonałam się, że koty to cały mój świat.

Więcej informacji
Joanna Surman

Joanna Surman

Cześć jestem Asia z Rudego Kadru. Prywatnie - żona, fotograf z zamiłowaniem do zwierzaków oraz kocia mama dwóch kocurków Waltera i Willego. Na zdjęciach uwielbiam pokazywać czułostki i miłostki właścicieli ze swoimi pupilami. Kocie łapki to moja słabość.

Więcej informacji
Agnieszka Bednarska

Agnieszka Bednarska

Cześć mam na imię Agnieszka a ten przystojniak ze mną to Casanova. Sfinks kanadyjski to rasa kotów, która totalnie zawładnęła moim sercem. W domu oprócz Casanovy „chłopca zaklętego w sfinksa” mam księcia ciemności Bregolsa a marzy mi się jeszcze niebieskooki rudzielec i wiem, że te koty albo się kocha albo nienawidzi.

Więcej informacji
Agata Bladowska

Agata Bladowska

Hej! Mam na imię Agata, a ta puszysta kulka na moich kolanach to Fryzia - radosna i ciekawska Ragdollka, kocia podróżniczka. Chętnie zwiedza z nami Polskę, była już na Mazurach, na Podlasiu, w Wielkopolsce, widziała nawet piękne, polskie morze, a Mazowsze i Warszawę zna już prawie jak własną kieszeń powiedzmy, że ją ma, gdzieś tam pomiędzy kocimi fałdkami ;))

Więcej informacji
Magdalena Paszkiewicz

Magdalena Paszkiewicz

Cześć! Mam na imię Magda i jestem kocią mamą z przypadku 🙂 Mimo że o pojawieniu się kota w moim życiu zadecydowało zrządzenie losu, to od początku naszej znajomości staram się działać jak najbardziej świadomie, uczyć się i słuchać porad, jednocześnie dzieląc się nabytą wiedzą z innymi kociarzami.

Więcej informacji
Katarzyna Gaweł

Katarzyna Gaweł

Cześć! Jestem Kaśka, z dużą pomocą moich kociaków oraz przy nieocenionym wsparciu Adama, prowadzimy stronę meowkocie.pl. Odkąd pamiętam w moim życiu obecne były zwierzaki. Zdecydowanie mam do nich szczęście - Escobar i Leia są naprawdę cudowne! Sir Escobar - dostojny, odważny, uwielbia spacery, z zamiłowania ornitolog - perfekcyjnie opanował odgłosy srok! Leia, to mała i urocza kotka, w zależności od nastroju, albo fruwa po ścianach, albo mrucząc wtula się w boczek.

Więcej informacji
Nikola Iwacewicz

Nikola Iwacewicz

Cześć! Jestem Nikola, a ten mały grubasek to Leo. Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w lipcu. To właśnie wtedy miałam okazję pierwszy raz poznać Leosia osobiście, a pod koniec sierpnia zabrać go ze sobą do nowego domu. Od tamtej pory moje życie wywróciło się do góry nogami! Teraz wszystko kręci się wokół niego, nawet projekty studenckie.

Więcej informacji
Joanna Świderska

Joanna Świderska

Cześć! Mam na imię Joanna i jestem właścicielką dwóch wspaniałych kotów rasy ragdoll o imionach Whisky & Cola. Whisky to ponad 8- miesięczny kocurek o umaszczeniu blue bicolor lynx a Cola to 7- miesięczna szylkretowa kotka o umaszczeniu seal tortie mitted lynx.

Więcej informacji
Basia Zawadzka

Basia Zawadzka

Cześć! Mam na imię Basia i w wolnych chwilach prowadzę instagrama o nazwie @jagoda_sph, na którego razem z Jagodą serdecznie Was zapraszamy! Wstawiamy tam zdjęcia z życia codziennego Jagódki, dzielimy się ładnymi ujęciami, odpowiadamy na pytania obserwatorów, recenzujemy i robimy wiele innych, ciekawych rzeczy!

Więcej informacji
Elżbieta Bendyk

Elżbieta Bendyk

Cześć. Jestem Ela a oto mój dziesięciomiesięczny kot brytyjski o imieniu Kokos. Od samego początku zgłębiam wiedzę na tematy żywieniowe, zdrowotne, dotyczące wychowania oraz pielęgnacji tak aby zagwarantować mojemu kotu dobre samopoczucie.

Więcej informacji
Paulina Janik

Paulina Janik

Cześć! Nazywam się Paulina i w wolnych chwilach prowadzę kociostronę notokoty.pl, gdzie dzielę się doświadczeniami i kociokadrami. Koty kocham odkąd tylko pamiętam, jednak samodzielnie - z małą pomocą mojego narzeczonego - wychowuję koci dwupak i poszerzam wiedzę na ich temat od ponad dwóch lat.

Więcej informacji
Ewa Leśniewska

Ewa Leśniewska

Mam na imię Ewa. Od zawsze byłam psiarą. Jednak podczas poszukiwań towarzysza dla mojego psa stanęło na... kocie! I tak się zaczęło. Okazało się, że koty są jak chipsy - nie da się skończyć na jednym.

Więcej informacji

Informacje i kontakt

Informacji na temat plebiscytu oraz zgłoszeń produktów i usług udzielają:

Katarzyna Kostecka
k.kostecka@trzykoty.com


Małgorzata Czekała
m.czekala@trzykoty.com


Katarzyna Rożko
k.rozko@trzykoty.com