Sfinksy 2021

Pierwszy w Polsce plebiscyt na najlepsze produkty dla kotów!

Czy wiesz, jaka karma jest najlepsza dla Twojego kota? Jak dobrać sposób żywienia do wieku i aktywności? Czym suplementować? Czy wiesz jak bawić się z kotem? Interesuje cię kocia dietetyka, behawioryzm a może najnowsze trendy na rynku zoologicznym? Bądź na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi sposobami dbania o swojego pupila. Poznaj wyjątkowe produkty i zagłosuj na ulubione firmy! Celem plebiscytu jest wyłonienie najlepszych produktów i usług dedykowanych kotom. Konsumenci wyłonią zwycięzców w każdej kategorii. Kapituła konkursu będzie czuwała nad jego przebiegiem oraz przyzna nagrodę specjalną spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

Partner konkursu

Uczestnicy konkursu

Kapituła

Nina Gowin

Nina Gowin

Pomysłodawca konkursu, Redaktor naczelna magazynu Trzy Koty.

Andrzej Klosiński

Andrzej Klosiński

Dyrektor COAPE Polska, behawiorysta zwierzęcy COAPE i psycholog.

Alicja Kulbicka

Alicja Kulbicka

Prezes wydawnictwa Media Experts, wydawcy miesięcznika Rynek Zoologiczny.

Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Technik weterynarii, zoodietetyk, założycielka Fundacji Surowe Kotki i Psy.

Eliza Gwiazda

Eliza Gwiazda

Celebrytka, blogerka i influencerka.

Zofia Gaińska

Zofia Gaińska

Właścicielka przychodni weterynaryjnej i jednego z pierwszych w Polsce Centrum Rehabilitacji Kotów i Psów Animal Center.

Jacek Wilczak

Jacek Wilczak

Specjalista w zakresie żywienia,dietoprofilaktyki i dietoterapii schorzeń metabolicznych.

Małgorzata Biegańska-Hendryk

Małgorzata Biegańska-Hendryk

Technik weterynarii, zoodietetyk kotów, dyplomowana behawiorystka zwierząt towarzyszących.

Ambasadorzy

Anna Księżopolska

Anna Księżopolska

Mam na imię Ania. Brytyjczykami zainteresowałam się ok. 5 lat temu dokładnie wgłębiając się w specyfikę rasy. Im więcej czytałam tym bardziej wiedziałam, że kiedyś pojawi się u mnie taki kot.

Więcej informacji
Marta Hetman

Marta Hetman

No hej, no cześć. posiadam 26 lat, 6 lat medycyny za sobą i dwa rude koty. dwa ciastka, dwa biszkopty, dwie radości, miłość moja.

Więcej informacji
Agnieszka Bednarska

Agnieszka Bednarska

Cześć mam na imię Agnieszka a ten przystojniak ze mną to Casanova. Sfinks kanadyjski to rasa kotów, która totalnie zawładnęła moim sercem. W domu oprócz Casanovy „chłopca zaklętego w sfinksa” mam księcia ciemności Bregolsa a marzy mi się jeszcze niebieskooki rudzielec i wiem, że te koty albo się kocha albo nienawidzi.

Więcej informacji
Magdalena Paszkiewicz

Magdalena Paszkiewicz

Cześć! Mam na imię Magda i jestem kocią mamą z przypadku 🙂 Mimo że o pojawieniu się kota w moim życiu zadecydowało zrządzenie losu, to od początku naszej znajomości staram się działać jak najbardziej świadomie, uczyć się i słuchać porad, jednocześnie dzieląc się nabytą wiedzą z innymi kociarzami.

Więcej informacji
Katarzyna Gaweł

Katarzyna Gaweł

Cześć! Jestem Kaśka, z dużą pomocą moich kociaków oraz przy nieocenionym wsparciu Adama, prowadzimy stronę meowkocie.pl. Odkąd pamiętam w moim życiu obecne były zwierzaki. Zdecydowanie mam do nich szczęście - Escobar i Leia są naprawdę cudowne! Sir Escobar - dostojny, odważny, uwielbia spacery, z zamiłowania ornitolog - perfekcyjnie opanował odgłosy srok! Leia, to mała i urocza kotka, w zależności od nastroju, albo fruwa po ścianach, albo mrucząc wtula się w boczek.

Więcej informacji
Nikola Iwacewicz

Nikola Iwacewicz

Cześć! Jestem Nikola, a ten mały grubasek to Leo. Nasza wspólna przygoda rozpoczęła się w lipcu. To właśnie wtedy miałam okazję pierwszy raz poznać Leosia osobiście, a pod koniec sierpnia zabrać go ze sobą do nowego domu. Od tamtej pory moje życie wywróciło się do góry nogami! Teraz wszystko kręci się wokół niego, nawet projekty studenckie.

Więcej informacji
Elżbieta Bendyk

Elżbieta Bendyk

Cześć. Jestem Ela a oto mój dziesięciomiesięczny kot brytyjski o imieniu Kokos. Od samego początku zgłębiam wiedzę na tematy żywieniowe, zdrowotne, dotyczące wychowania oraz pielęgnacji tak aby zagwarantować mojemu kotu dobre samopoczucie.

Więcej informacji
Paulina Janik

Paulina Janik

Cześć! Nazywam się Paulina i w wolnych chwilach prowadzę kociostronę notokoty.pl, gdzie dzielę się doświadczeniami i kociokadrami. Koty kocham odkąd tylko pamiętam, jednak samodzielnie - z małą pomocą mojego narzeczonego - wychowuję koci dwupak i poszerzam wiedzę na ich temat od ponad dwóch lat.

Więcej informacji
Ewa Leśniewska

Ewa Leśniewska

Mam na imię Ewa. Od zawsze byłam psiarą. Jednak podczas poszukiwań towarzysza dla mojego psa stanęło na... kocie! I tak się zaczęło. Okazało się, że koty są jak chipsy - nie da się skończyć na jednym.

Więcej informacji
Magdalena Nowaczyk

Magdalena Nowaczyk

"Meow! Mam na imię Magda i posiadam trzy róźne kotowości, które łączy jedno - wielka miłość do mięsa! Łaciaty Gibo i Czarny Fabian to "bracia" z jednego Stowrzyszenia, Rudy Pazdan to pamiątka z wakacji. Chłopaki nie stonią też od dobrej zabawy: Fabian kocha malutkie myszki, Gibo jest fanem wędkarstwa, a Pazdan (jak samo imię wskazuje) biega za piłką. Od początku posiadania kotów staram się jak najwięcej o nich dowiadywać, skupiając się na właściwym żywieniu i opiece. Ostatnio moje zainteresowani bardzo mocno poszły w strony behawioralne. Staram się dużo czytać, czytać, czytać i czytać i zagłebiać swoją wiedzę z dziedziny kociego behawioru. Życie moich kotów i czasem też moje możecie obserwować na instagramie https://www.instagram.com/three_crazy_cats_/ na które serdecznie zapraszam"

Więcej informacji

Informacje i kontakt

Informacji na temat plebiscytu oraz zgłoszeń produktów i usług udzielają:

Katarzyna Kostecka
k.kostecka@trzykoty.com


Małgorzata Czekała
m.czekala@trzykoty.com


Katarzyna Rożko
k.rozko@trzykoty.com